Yhteystiedot

Rakentaminen

Antti Nissinen

Liiketoimintayksikön johtaja, Rakentaminen

+358 40 739 1926
antti.nissinen@nyabgroup.com

Veli-Matti Kumpula

Infrarakentaminen

+358 40 585 1212
veli-matti.kumpula@nyabgroup.com

Jari Häkkinen

Teollisuusrakentaminen

+358 50 308 1910
jari.hakkinen@nyabgroup.com

Pekka Nissinen

Teollisuusrakentaminen

+358 44 746 0821
pekka.nissinen@nyabgroup.com

Roman Polin

Teollisuusrakentaminen

+358 40 521 8988
roman.polin@nyabgroup.com

Aleksi Rajala

Vedenkäsittelylaitokset

+358 44 297 2087
aleksi.rajala@nyabgroup.com

Jaakko Tyyvi

Tuulivoimarakentaminen

+358 40 154 1658
jaakko.tyyvi@nyabgroup.com

Antti Keskinen

Sähköverkkorakentaminen

+358 44 425 2194
antti.keskinen@nyabgroup.com

Pauli Lahti

Sähköverkkorakentaminen

+358 41 731 0905
pauli.lahti@nyabgroup.com

Petteri Luhtala

Sähköasemien rakentamispäällikkö

+358 40 163 7169
petteri.luhtala@nyabgroup.com

Suunnittelu- ja asiantuntijapalvelut

Tuomas Maasalo

Sähköverkot

+358 40 669 4290
tuomas.maasalo@sitema.fi

Juho Simuna

Tietoliikenne/kiinteistöinfra

+358 40 137 2074
juho.simuna@sitema.fi

Jouni Hämäläinen

Uusiutuva energia

+358 40 137 0175
jouni.hamalainen@sitema.fi

Maanrakennus ja pohjatyöt

Matti Helaakoski

Maanrakennus

+ 358 400 589 830
matti.helaakoski@niskasenmaansiirto.fi

Raimo Isopahkala

Lyöntipaalutus

+358 400 287 470
raimo.isopahkala@niskasenmaansiirto.fi

Pauli Laitinen

Kaivantojen tukeminen

+358 400 765 900
pauli.laitinen@niskasenmaansiirto.fi

Kimmo Paavola

Kunnallistekniikka

+358 400 588 215
kimmo.paavola@niskasenmaansiirto.fi

Hankekehitys

Kari Tuominen

Toimitusjohtaja, Skarta Energy Oy

+358 40 507 1181
kari.tuominen@skarta.fi

Vikke Saarelainen

Varatoimitusjohtaja, Skarta Energy Oy

+358 40 754 4429
vikke.saarelainen@skarta.fi

Hallinto

Larsson

Johan Larsson

Toimitusjohtaja

+46 70 182 5070
johan.larsson@nyabab.se

Aku Väliaho

Aku Väliaho

Talous- ja rahoitusjohtaja

+358 40 559 2772
aku.valiaho@nyabgroup.com

Minna Koistinen

Minna Koistinen

Viestintä- ja markkinointijohtaja

+358 50 429 4180
minna.koistinen@nyabgroup.com

Marko Peltonen

Marko Peltonen

Sijoittajasuhdejohtaja

+358 45 650 5249
marko.peltonen@nyabgroup.com

Mikael Ritola

Maajohtaja

+46 70 669 0852
mikael.ritola@nyabab.se

Essi Myllylä

Laki ja HR

+358 40 195 0500
essi.myllyla@nyabgroup.com

Juuso Männikkö

Laatu ja kehitys

+358 44 536 7475
juuso.mannikko@nyabgroup.com

Teemu Vikstedt

Tietohallinto

+358 40 137 4370
teemu.vikstedt@nyabgroup.com